yüz yogası formülü

Yüz Yogası Teknikleri Kitabı İşe Yarıyor Mu?

 

Yüz Yogası Teknikleri kitabı işe yarıyor mu? Yüz Yogası Teknikleri kitabı güzelliğine düşkün, her zaman dinamik ve genç görünme konusunda üstün çaba harcayan ruhu genç kadınlara hitap eden bir kitap olma özelliğine sahip.

  • Daha güzel bir kadın olmayı mı hedefliyorsunuz?
  • Her zaman yaşıtlarınızdan birkaç yaş küçük gösterebilmeyi mi istiyorsunuz?
  • Doğanın ve insanların yüzünüzde bıraktıkları çizgilere ve negatif etkilere tahammülünüz yok mu?
  • Size genç ve dinamik kalmanın sırlarını sormaları hoşunuza mı giderdi?

Güzellik ve statü yarışına girildiği bu dönemlerde bu sorulara “evet” cevabı vermek kaçınılmaz olacaktır. Üç haneli yaşlara varma konusunda efsane olan Uzakdoğu kadınlarının yüz yogası teknikleri ile genç kalabilmek ya da genç görünebilmek mümkündür. Yüz Yogası Teknikleri kitabıtam da bu arzularımız için yazılmış, 60 tane yüz kasımızı nasıl çalıştıracağımızı öğretecek tatmin edici bir kitaptır.

yüz yogası teknikleri kitabı işe yarıyor mu

Doğuştan geldiği düşünülen yüz güzelliğinin aslında çalışılarak da sahip olunabilecek bir şey olduğunu bu kitap ile öğrenmiş bulunmaktayız. Üstelik uygulanan teknikler gün içerisinde fazla zamanı da almamaktadır.

 

Yüz Yogası Yapmanın Önemli Faydaları Nelerdir?

yüz yogası teknikleri kitabı işe yarıyor mu

  • Plastik Cerrahi uzmanına gittiğimizde hayalimizdeki yüzü isteriz. Onlar istediğimiz bu yüzü yapsalar bile istediğimiz o detaylar bize yakışmaz. Çünkü bize özgü parçalar değildir. Ayrıca beğenmediğimiz bu yeni yüzümüz için yüklü miktarda para dökeriz. Ameliyatın risk faktörlerini ve sonrasında oluşan komplikasyonları da düşündüğümüz zaman eski halimizle yaşamımıza devam etmek, yeni ve estetik bir yüz oluşturmaktan daha cazip gelmektedir. Estetik cerrahi kurbanlarının onlarca ibret verici resmiyle karşılaşmışken onların düştüğü durumlara düşme ihtimalini göze almak pek mümkün olmaz. Kozmetik ürünler ise tam bir şans malzemesi. Bütün bunları her gün düşünmek yerine, yüz yogası ile günde 15 dakikayı ayırıp kendi yüz hatlarımızın güzelliğini ortaya çıkarmaya çalışmamız en doğrusu olacaktır. Yüz Yogası Teknikleri kitabı denemeye değer bir kitaptır.
  • Botoks uygulamasının toksik ve olası alerjen etkileri de bilinmektedir. Ayrıca mimiklerimizi de ele geçirir. Güzelleşmek uğruna anlamsızlaşan insanlara dönüşürüz. Yüz yogası teknikleri ile ne botoksu ne de parafinli ve ağır kokulu kozmetik ürünlerini düşünmeye gerek kalmayacak.
  • Öfkelenmek, gerilmek, şaşırmak gibi pek çok faktör sonrası oluşan mimikler, özelikle hassas göz çevresinde ve alnımızda etkisini göstermektedir. Yüz yogası bu derin çizgilerden kurtulmanın en sağlıklı ve temiz yoludur.
  • Yüz yogası teknikleri her türlü mimiğimiz ve o mimiği takip eden kas sistemimiz konusunda farkındalık oluşturur. Bu farkındalık, mevcut ruh halimizin farkına varmamızı ve ona göre dengeleyici yüz yogası yapmamızı sağlar. Böylelikle kırışıklık oluşumu engellenmiş olur.
  • Yüz yogasının amacı boyun ve yüz kaslarını sıkılaştırmaktır. Yaşlılık en çok boyun ve göz çevresinde kendisini belli eder. Yüz yogası, dolaşımı dengeleyip kanın ve oksijenin yüze daha iyi taşınmasını sağlar. Bu durum kollajen üretiminin artması için çok önemlidir. Ayrıca cildin yaşlanma hızını da yavaşlatır.
  • Bütün bunlarla birlikte sosyal ortamda daha özgüvenli olmamızı sağlar. İyi görüntü yüksek özgüven ve yüksek enerji getirir. Uzun süre karşılaşılmamış olan insanların “Hiç değişmemişsin” sözü eminim genç kalmak isteyenlerin hoşuna gidiyordur. “Ne kadar iyi görünüyorsun.” “Sırrın ne?” gibi sorularla baş edebilecek olanlar hemen Yüz Yogası Teknikleri kitabını edinmelidir.

yüz yogası teknikleri kitabı işe yarıyor mu

Kolay olduğu kadar eğlenceli yanları da olan yüz yogasının en güzel yanı zaman almamasıdır. Zaman günümüzün en kıymetli hazinesidir. Günde 15 dakika ile 6 ay içerisinde parmak ısırtan bir güzelliğe sahip olabilmek bu kitap ile mümkün olacaktır.

Yüz Yogası Kitabını Resmi Sayfadan İndirmek İçin Tıklayın…

yüz yogası kitabı

1

Henüz yorum yok

Tüm Yorumları Göster

Bir yorum yazın