erkekleri etkilemenin yolları

Yataktaki Kraliçe Kitabını Okuyanlar Ne Diyor?

Yataktaki Kraliçe kitabı kadınlar için internetteki en popüler e-kitaplardan birisidir. Erkeğinin vazgeçilmezi olmak, onun gözünde en ateşli, en muhteşem, en güzel kadın olmak her kadının hayalidir. Özellikle kadınlar arasında kıskançlığın ve rekabetin hat safhada olduğu bu zamanlarda diğer kadınların arasından sıyrılabilmek, diğer tüm etmenlere rağmen erkeğinin gözünde tek ve vazgeçilmez olmayı başarabilmek şüphesiz çok zordur ve her kadın zoru başarmak ister.

yataktaki kraliçe kitabını okuyanlar ne diyor

Toplumumuzun örf ve adetlerine aykırı olmayacak şekilde kadınlarımızı cinsellik konusunda bilgi sahibi ederek yataktaki problemleri çözmeyi amaç edinen bu kitap, kadının cinselliğe karşı yaklaşımını, bakış açısını değiştirerek yapılan yanlışlık ya da eksiklikleri fark etmeyi ve düzeltmeyi sağlayacaktır.

 

Yataktaki Kraliçe Kitabının İçeriğinde Neler Var?

yataktaki kraliçe kitabını okuyanlar ne diyor

Yataktaki Kraliçe kitabını okuyanlar en başta sınırları aşan pornografik bir tablo bekledilerse bile hiç de öyle bir şey olmadığını göreceklerdir. Kitabın yazarı Sibel Savaş toplumumuzun yatak hakkındaki fikir kirliliklerini temizleyerek modern kadınların ufkunu açmayı hedeflemiştir ve bunda da başarı sağlamıştır.

Çevremizden ya da internetteki pek çok sayfadan erkeklerin yatakta ne tür şeyler istediği konusunda fikirler alınır ve belki de harfiyen bu fikirler uygulamaya geçirilir. Pek çok defa işe yarıyor gibi görünse de her zaman bir şeyler eksik hissedilir. Kadınlar erkeklerini mutlu ederken ve baş tacı olurken kendilerini mutlu etmeyi çoğu zaman es geçerler. Bu da ister istemez yatağın atmosferine yansır. Yataktaki Kraliçe kitabı kadın gözüyle kadını anlatır. Kendisinin farkına varamayan kadınların kendilerini tanımasını ve yatakta ne istediğini bilmesini sağlar. Bunların en başında seks objesi olarak görülmemek vardır. Erkekler bu sayede kadını pek çok açıdan keşfedebileceklerdir.

yataktaki kraliçe kitabını okuyanlar ne diyor

Erkeklerin mizacı birbirinden farklıdır. Kimisi yatağa tamamen hâkim olmayı isterken kimisi kadının da bir şeyler yapmaya çalışmasını ister. Burada erkekler için asıl önemli olan kadına zevk verebiliyor olduğunu hissetmektir. Kadınlar yatakta bir şişme bebek gibi hissiyatsız durarak ve bütün aktiviteleri erkeklerin üstlenmesini bekleyerek erkeklerin doyuma ulaşmasına yardımcı olan bir obje durumuna düşerler. Bu kitap seks objeliği konusuna dikkat çekmiştir. Kadınların yatakta ne yaptığının farkına varabilmesi, kendini sevmesi, sevdirmesi, zevk alabilmesi ve zevk verebilmesi seks hayatındaki problemleri aşmada çok önemlidir. Yolları öğrenmek ve kalıcı bir şekilde bunu seks hayatında sürdürmek ve yataktaki kraliçe olmak bu kitapla birlikte hayal olmaktan çıkacaktır.

 

Yataktaki Kraliçe Kitabını Okuyanların Düşünceleri Nelerdir?

yataktaki kraliçe kitabını okuyanlar ne diyor

Önce kendini tanımayı, sonra erkeğini tanımayı, daha sonra da cinselliği tanımayı mümkün kılan ve pek çok şeyi yeniden dizayn eden bu kitaptan memnun kalmayan kadın pek bulunmamaktadır. Olumsuz eleştiri oranı oldukça düşüktür ve kitap sayesinde yuvasını kurtaran ve ilişkisine objektif bakmayı öğrenenler oldukça fazladır. Kitabın yazarı Sibel Savaş cinsellik hakkındaki olumsuz algıları yıkarak farklı ve tatmin edici bir bakış açısı getirmiştir. Okuyucu yorumları da bunu kanıtlar niteliktedir.

Kitabı edinen pek çok kadın eski cinsel hayatında ne kadar pasif olduklarını, eşlerine aslında ne kadar büyük bir zulüm ettiklerini itiraf eden yorumlar paylaşmış ve diğer kadınlara da Yataktaki Kraliçe kitabını tavsiye etmişlerdir. Kitaptan herhangi bir yarar sağlayamayanların ise bu konuda yeterince istekli olmadıkları ya da harekete geçmedikleri açıkça belli olmaktadır. Bu kitap oldukça yararlı olsa bile kişiler bazı şeylerin yoluna girmesini istemedikçe, elinden geleni yapmadıkça ve duruma önyargılı yaklaştıkça herhangi bir şeyin düzelmesi ya da değişmesi mümkün olmayacaktır. Yataktaki Kraliçe kitabı okuyanların aynası gibidir. Okuyan kişi kitaba nasıl bakıyorsa kitap da kendisini öyle yansıtacaktır.

Yataktaki Kraliçe kitabının örneğini Aşağıdaki bağlantıdan oluayabilirsiniz.

Yataktaki Kraliçe PDF Kitabını Oku ücretsiz örnek

Henüz yorum yok

Tüm Yorumları Göster

Bir yorum yazın