erkekleri etkilemenin yolları

Yatakta Kadın Nasıl Olmalı?

Yatak odası çiftlerin dokunulmaz alanıdır ve en özel anların paylaşıldığı, en özel sırların saklandığı yerdir. Özel olan bu bölgede yaşanılanları da özel ve güzel kılmak çiftlerin kendi elindedir ve ihmal etmemeleri gereken şeylerdir. Cinsellik eşleri birbirine bağlayan ve bağlılığına bağlılık katan; çocuk yapmaktan çok daha geniş anlamları olan bir aktivitedir. Varlığı mutluluk ve özgüven; yokluğu ise stres ve yetersizlik hissi oluşturmaktadır.

yatakta kadın nasıl olmalı

Kimi kesimlerce cinsellik erkeğin kadını kullanması gibi algılanmıştır. Oysa durum öyle değildir. Kadınlar da cinsel haz almaktadır ve libidoları erkeklere oranla daha geniş yelpazelidir. Hem kadın hem de erkek bu anlardan haz duymaktadır. Her hangi birisinin diğerini kullanması gibi bir durum söz konusu değildir ve evli çiftler bu anları yaşamayı sonuna kadar hak etmektedirler. Bu anların en kaliteli şekilde yaşanabilmesi adına durumu erkeklerin gözünden değerlendirerek “yatakta kadın nasıl olmalı” sorusuna cevaplar bulmaya çalışacağız.

 

Utangaçlık Bırakılmalı:

Özellikle toplumumuzda cinsellik fazlasıyla ayıplanan bir şey olduğundan ve bu ayıplanma en çok kadınlar üzerinde uygulandığından, bir süreden sonra evlilik bile kadınların üzerindeki bu utangaçlık zincirinin kırılmasına izin vermemektedir. Kadınlar ve erkekler içerisindeki dürtüleri elbette ki yatağın dışına (yani topluma) taşımamalıdır ve insan olmak da bunu gerektirir; ancak yatak odasında her şey serbesttir ve eşinizle yaşayacağınız hiçbir şey ayıplanmayacaktır. Eşiniz de sizi ayıplamayacaktır. Tam aksine memnun bile olacaktır. Bir erkek için kadınını cinsel açıdan memnun edebilmiş olmak çok önemlidir ve hayatidir. Sırf yanlış anlaşılmamak adına alınan haz erkekten gizlenmemelidir, kadınlar kendilerini serbest bırakmalıdır ve eşine güvenmelidir.

 

Kişisel Bakıma Dikkat Edilmeli:

yatakta kadın nasıl olmalı

Kişisel bakım kaliteli bir cinsellik için oldukça önemlidir. Cinsellik öncesi mutlaka duş alınmalı, tırnaklara, ayaklara, ellere bakımlar yapılmalıdır. Erkeğin özel isteklerine göre davranmakta sakınca yoktur. Eşiniz ağır makyaj seviyorsa ağır makyaj uygulayabilirsiniz. Ojeli tırnaklar, yapılı saçlar, hoşlanabileceği bir parfüm, iç gıdıklayıcı transparan gecelikler, kadınların cinsel hayatına renk katmak için kullanabilecekleri önemli elemanlardır. Kadın bu bağlamda eşinin ne istediğini, en çok hangi durumlardan hoşlandığını bu şekilde keşfedebilmektedir.

 

Kışkırtıcı Sözcükler Kullanılmalı:

Kullanılan sözler çok önemlidir. Cinselliği ateşleyen ya da bir balon misali söndüren etkilere sahip olabilmektedir. Yatakta harika olduğunu ifade eden sözcükler erkeği kışkırtmak ve aktivasyonunu arttırmak için çok önemlidir. Bu sözcüklerin nasıl söylendiği de önemlidir. Arzu dolu ve kısık bir sesle söylenen sözler normal bir ses tonuyla söylenenden daha güçlü bir etki oluşturacaktır.

 

Cinsellik Yatak Odasının Dışında Başlamalı:

yatakta kadın nasıl olmalı

Çiftlerden başka kimsenin ortalıkta olmadığı durumlarda evin her köşesi yatak odasına harika bir geçiş için değerlendirilebilmektedir. Kadın, erkeğini cinsel anlamda istediğini her daim hissettirmelidir. Her erkeğin hayalinde heyecanlı ve ateşli bir kadın yatmaktadır. Heyecanınızı her fırsatta erkeğinize yansıtmak, onun kendisini çok şanslı hissetmesine neden olacaktır ve onu size bağlayacaktır.

 

Yatakta Aktif Olunmalı:

Yatakta hâkimiyeti bazen de kadın almalıdır. Cinsel ilişki boyunca sırt üstü yatıp öylece kalanlardan olmamaya dikkat edilmelidir. Hayal gücünü konuşturmak için yatak odası güzel bir fırsattır ve kadınlar bu fırsatı sonuna kadar kullanırlarsa erkeğini mutlu ettiği ölçüde kendisi de fazlası ile mutlu olacak ve unutulmaz anlar yaşayacaktır.

2

Henüz yorum yok

Tüm Yorumları Göster

Bir yorum yazın