varis tedavisi kitabi

Varis Tedavisi Kitabını Okuyanlar Ne Diyor?

 

Varis Tedavisi kitabı, bacaklarındaki varislerle savaş halinde olan mağdurlara hitap eden, pek çok açıdan güven veren kesinlikle 0 doğal yöntemler içermektedir. Etkisi ise beklenilenden çok daha hızlıdır ve uygulaması çok basittir. Herhangi bir ilaç önerisi bulunmadığından yan etki söz konusu değildir.  Etkisi kanıtlanmış, pratik ve takip edilebilir yöntemler mevcuttur.

 

Varis Tedavisi Kitabını Neden Almalıyım?

varis tedavisi kitabı

  • Varisten kesin olarak kurtulmak bu kitaptaki bilgilerle mümkün hale gelmiştir.
  • Doğal, yan etkisiz ve etkili yöntemler bu kitaptadır. Çok sayıda kişi bu kitabın nimetlerinden faydalanarak bacaklarındaki görünür damarlardan kurtulmaktadır.
  • Tam bir deney ve araştırma ürünüdür. Varis tedavisinde uygulanan hatalı davranışlara dikkat çeker. Bu hatalardan arınmanın, doğru ve doğal şekilde tedavi olmanın yolunu bizlere gösterir.
  • Sorunun kökenine inerek kesin ve kalıcı bir şekilde varis probleminden kurtulmamızı sağlar.

 

Varis Nedir?

 

Genişlemiş toplardamarlara varis denmektedir. Ağırlığımızı taşımak durumunda kaldığından bacaklarımızda vücudumuzun diğer bölgelerine oranla daha fazla varis gözlemlenir. Bu damarlar dışarıdan hissedilebilir şekildedir ve genellikle koyu mavi renktedir. Bacaklarda ağrıya sebep olur ve estetik olmayan bir görüntü oluşturur. Bu damarların oluşturduğu ağrı dayanılmaz olabilmektedir. Ameliyat da kalıcı bir çözüm değildir. Hatta ameliyat sonrası daha da kötü duruma gelen varis mağdurları da oldukça fazladır. Deride döküntüler ve renk değişiklikleri de vahim durumu iyice katlar.

Varis Tedavisi kitabı 11 aylık bir çalışmanın ürünüdür. Pek çok bilgi birikimi ve deney sonucunda bu kitap yazılmıştır. Yazar bu deneylerin olumlu sonuçlarına bizzat kendisi şahit olmuştur. Başka varishastalarının da bu yöntemlerle tedavi olabildiğini keşfettiği anda bu yararlı bilgileri insanlığa sunma maksadıyla bu kitabı hazırlamıştır. Kitapta çokça anlatılan doğal varis tedavisinin en güzel yönü, bu tedavinin kalıcı sonuç vermesidir. Ameliyat sonrası komplikasyonlarla uğraşmak istemeyen ve eskisinden daha kötü ağrılar çekmeyi göze alamayanlar için denemeye değer bir kitap olma özelliğindendir.

 

Varis Tedavisi Neden Önemli?

varis tedavisi kitabı

Hissedilen ağrının ya da estetik olmayan görüntünün dışında varisin çok ciddi boyutlara gelebilecek zararları mevcuttur. Genişleyen toplardamarlar kan pıhtısı oluşturmaktadır. Bunlar devam ettikçe akciğerler, dolaşım sistemi ve dolayısı ile kalp ciddi zararlar görür. Hayati organlara kadar varan zararları düşünüldüğünde daha fazla ilerleyiş göstermeden tedaviye başlamanın en akıllıca yol olduğu görülecektir. Varis Tedavisi kitabı varis probleminin kaynağına odaklandığından ve doğal yöntemler uyguladığından hem kalıcı hem de yan etkisiz bir şekilde bu işin üstesinden gelmeyi sağlamaktadır.

 

Varisi Oluşturan Asıl Sebepler Nelerdir?

varis tedavisi kitabı

  • Kadınlarda hormonal dalgalanmalar varis oluşumuna sebep olmaktadır. Hormonal dalgalanma en çok hamilelikte olduğundan bu dönemde varis görülme riski de otomatik olarak artmış olur. Ayrıca anne karnında gelişen bebek oradaki damarlara baskı yapmaktadır. Bu da varisoluşumunu önemli ölçüde etkiler. Bu durumun sevindirici yanı, hamileliğin sona ermesi ile varis oluşumlarının %60-70 oranında geçmeye başlamasıdır. Buna rağmen %30’luk kısım kadınları oldukça rahatsız eder. Bu durumla karşılaşmak istemeyen hamile kadınlar kesinlikle ayakta sabit durmama konusuna çok dikkat etmelidir, varis çoraplarını devamlı kullanmalıdır. Yürüyüş, yüzme gibi egzersizleri yapmak da varis oluşumunun önüne geçecektir.
  • Ayakta sabit durmak bacaklardaki toplardamarlarda basıncı arttırır. Buradaki yüksek basınç damarın etrafına ve kapakçığa zarar verir.
  • Saatlerce oturmak da damarlara devamlı baskı yapacağından varis gelişimine sebep olur.

 

Varis Tedavisi Kitabını Okuyanlar Ne Diyor?

varis tedavisi kitabı

Varis Tedavisi kitabını okuyanlar, daha önce bildiklerinden çok daha farklı ve basit yöntemlerle karşılaştıklarını ifade etmişlerdir. Yazım dilinin Latince ile dolu olmaması ve herkese hitap edecek bir anlatım dili olması da insanların memnuniyetini kazanan bir diğer önemli faktör olmuştur. Sorunun kaynağına odaklanan ve oldukça zararsız ve doğal yöntemlerle dolu olan bu kitap pek çok kişiyi şikâyetlerinden kurtarmış gibi görülmekte.

Varis Tedavisi Kitabı Hakkında Tüm Detayları Öğrenmek İçin Tıklayın…

1

Henüz yorum yok

Tüm Yorumları Göster

Bir yorum yazın