mutlu evliliği sırrı

Kocanın Kalbine Gir kitabı İşe Yarıyor mu?

Kocanın Kalbine Gir kitabı evliliğine heyecan katmak isteyen ya da yolunda gitmeyen evliliğini düzetmek ve daha iyi yerlere taşımak isteyen kadınlara rehber olabilecek ve ilişki konusunda yeni ufuklar açabilecek bir kitap olma özelliğindedir.

kocanın kalbine gir kitabı

  • Terapiste gitmek istiyorum ama eşimi ikna etmekte zorlanıyorum.
  • Terapiste para harcayacak kadar ekonomik gücümüz yok.
  • Monoton giden ve heyecanı yiten evliliğime heyecan katmak istiyorum ama ne yapacağımı, nereden başlayacağımı bilmiyorum.
  • Fikir alacağım kişilere güvenmiyorum, beni yanlış yönlendirecek olmalarından ve her şeyi mahvetmelerinden korkuyorum.

 

Bu ve bunun gibi pek çok düşünce ve beraberinde oluşan endişe yüzlerce kadının sorunu olmuştur. İmkânların arttığı ancak zamanın daraldığı bu günlerde insanlar iletişim kurmakta ve birbirini anlamakta zorlanmaktadır. Bir yandan binlerce lira kazanırken bir yandan da sevgi ve aile bağlarını kaybetme noktasına varana kadar ihmalkâr davranılmaktadır. Aşk ve sevgi bu dünyada insanı hayata bağlayan iki değerli duygudur ve bu duygular olmadan kazanılan hiçbir şeyin bir anlamı olmayacaktır. Kadınlar duygusal insanlar olduklarından aile bağlarını kuvvetlendirme, aşkı, sevgiyi canlı tutma konusunda daha özverili davranarak bu konunun üzerine daha fazla düşmektedir. Kadınların bu arayışlarına cevap verecek ve kadını kocasının kalbinde yeniden alevlendirecek yöntemlerle dolu olan Kocanın Kalbine Gir kitabı ile flört dönemindeki heyecanı yaşamak mümkün hale gelmiştir.

kocanın kalbine gir kitabı

  • Tutku ve romantizm dolu günleri yeniden yaşama
  • Kocanın gözünde vazgeçilmez bir kadın olma
  • İlişkideki farkında olunamayan eksikleri giderme ve ilişkiye yeni bir format kazandırma amacı taşıyan bu e-kitap, okuyucularını hayal kırıklığına uğratmamaktadır. 90 gün iddiası vardır ve okuyucularının deneyimleri göz önünde bulundurulduğunda bu iddianın gerçeği yansıttığı görülmektedir.

 

Evli olan ya da evlenmeyi düşünen; evliliğinde sorun yaşayan ya da yaşamayan her kadının bu kitabı okuması tavsiye edilmektedir.

 

Kocanın Kalbine Gir Kitabının Aşamaları Nelerdir?

kocanın kalbine gir kitabı

Her şeyi doğru zaman ve doğru şekilde yapmayı ilke edinen Kocanın Kalbine Gir kitabı, planlı adımlar gerçekleştirmektedir. Bu plan 6 aşamadan oluşmaktadır.

 

Aşama 1: Durum Tespiti

 

Hedefe gitmeden önce yollardaki dikenlerden arınma aşaması bu aşamadır. Bu dikenler pek çok evli çiftin yoluna çıkmaktadır ve %90’dan fazlası bu durumun farkına varamamaktadır. “Kendini sabote etme döngüsü” içerisine girmiş kadınlar hem ilişkinin seyrinde hem de geleceğinde derin yaralar açabilmekte ve bu sabotajların etkisini silme konusunda zorlanabilmektedir. İlişki bu döngüden çıktığı anda kadınlar kocalarının kalbine girme yolunda emin adımlarla ilerleyebileceklerdir. Kitaptaki bu aşama sabote etme döngüsünün zincirlerini kırma ve arınma aşaması olacaktır.

 

Aşama 2: İletişim

 

Evlilikteki sorunların büyük bir kısmı doğru iletişim kuramamaktan kaynaklanmaktadır. Değişik iletişim tarzları ile erkeğin dikkatini çekebilmeyi, etkileşim oluşturabilmeyi, uygulanan bu iletişim şekillerini benliğe empoze edebilmeyi amaçlayan zorlu ama etkili bir aşamadır.

 

Aşama 3: İlişki Döngüsü

 

İlişkiye göre şekil alabilen bu döngü tamamen o çifte özgü bir döngüdür. Bu aşama bir keşif aşamasıdır. Kadının kendi eşini tanıyarak onun kendisine karşı olan ilgi seviyesini kontrol altına alabilmeyi hedeflemektedir.

 

Aşama 4: İlişki Sabotajcıları

 

Kadınlar bazı dış sebeplerden ötürü kendisini kocasına gösterememekte ve kocasının ilgisini üzerinde toplayamamaktadır. Bu ilgiyi dağıtan sabotajcı ve ihlalci etmenlere karşı ne tür bir savaş açılabileceği bu aşamada anlatılmıştır.

 

Aşama 5: Rüya Kadın

 

Kocasının rüyalarını süsleyen bir kadın olmanın pratik yollarından bahsedilmiştir. Burada da eşini keşfetme, onun aslında ne istediğini bilme ve ona göre davranarak erkeğin hayranlığını kazanma hedeflenmektedir.

 

Aşama 6: Aşk Planı

 

Aşkı samimiyetsizliğe kaçmadan planlayabilmek, ilişkinin kontrolünü kaybetmesinin önüne geçmektedir ve önemli bir kuraldır. Her daim ipleri sıkı tutmayı gerektirir. Bu aşamada diğer aşamaların sağlaması yapılmaktadır ve planların eksikleri giderilmektedir. Bu son aşamada ilişki şeffaflaşmaya başlayacak ve kişiler nerede hata yaptıklarını daha iyi göreceklerdir. Erkek psikolojisinden yola çıkılarak hazırlanmış Kocanın Kalbine Gir kitabı mutlaka okunması gereken popüler bir e-kitap olma özelliğindedir.

Kocanın Kalbine Gir kitabı İndirmek İçin Tıklayın…

 

 

 

4

Henüz yorum yok

Tüm Yorumları Göster

Bir yorum yazın