Göğüs Büyütme Programı Kitabı Bize Neler Kazandıracak?

Göğüs Büyütme Programı Kitabı Bize Neler Kazandıracak?

Göğüs Büyütme Programı Kitabı kadınların imdadına koşuyor ve onları kıvrımlı vücut hayallerine bir adım daha yaklaştırıyor. Göğüsler kadınların cazibe bölgesidir. Kadınlığın ve anneliğin sembolüdür. Daha büyük göğüsler de bunu daha iyi ortaya koymaktadır. Pek çok kadın bu meseleyi takıntı haline getirmiştir ve daha büyük göğüslere sahip olmayı istemiştir. Elbette her boyut kadınlarımıza çok yakışır; ancak “daha büyük göğüslere sahip olursam kendimi daha özgüvenli ve daha mutlu hissedeceğim” diyorsanız Göğüs Büyütme Programı kitabıtam size göre. Kitabın içeriği nedir, gerçekten işe yarıyor mu, avantajları ve dezavantajları neler hep birlikte bu kitabı inceleyeceğiz.

göğüs büyütme programı kitabı

 • Her zaman daha büyük göğüslere sahip olmak istedim ama denediğim hiçbir yöntem işe yaramadı
 • Diğer kız arkadaşlarım arasında düz görünüşüm yüzünden çocuk gibi hissediyordum
 • Göğüs büyütme ameliyatlarına girmek istesem de riskleri beni çok korkutuyordu ayrıca fiyatı da çok uçuktu.
 • Ekonomimi sarsmayacak doğal ve etkili bir yöntem arayışına girdim ama bulamadım

Bu küçük göğüs sorununun psikolojik bunalımını yaşayan pek çok kadının aklından muhakkak böyle düşünceler geçmiştir. Göğüslere sürülen akıl almaz kremler, hormon ilaçları, göğüs dokusunu oldukça zarara uğratan işlemler kadınların bedenlerini ve ruhlarını fazlasıyla yıpratmış vaziyettedir. Artık bütün bu etkilerden vazgeçmemiz ve bize oldukça yararı olacak Göğüs Büyütme Programı kitabını edinmemiz gerekiyor.

göğüs büyütme programı

Göğüs Büyütme Ameliyatlarının Riskleri Nelerdir?

göğüs büyütme programı kitabı

Büyük göğüslere kısa yoldan ulaşmak isteyen ve dişinden tırnağından bir şekilde arttırarak biriktirdiği parayı bir çırpıda ameliyat için harcamayı bile göze alan kadınlar bir kez daha düşünmeli. Çünkü bıçak altına yatmak bütün bunlardan çok daha fazlasıdır:

 • Öncelikle ufak da olsa her ameliyat ölümle sonuçlanma riski taşımaktadır. “Güzellik için bıçak altına yattı ama masada kaldı” haberlerini mutlaka duymuşuzdur. Bu kadar hayati olmayan bir mesele için bu kadar büyük riskler almanın bir anlamı olmayacaktır.
 • Ameliyat sonrası komplikasyonların oluşma durumu da oldukça can sıkıcı boyuta gelir. Bir ameliyata girmişken ilerleyen zamanlarda belki de birkaç kez daha ameliyata girmek durumunda kalınır ve her bir ameliyat büyük riskler getirir.
 • Ameliyat sonrası göğüslerde asimetrik görüntü, göğüs ucunda akma ve kalıcı yara izleri olabilmektedir. Bu da eski halimizi mumla aratacak bir süreç yaşatacaktır.

 

Göğüs Büyütme Programı Kitabı Bize Neler Kazandıracak?

göğüs büyütme programı kitabı

 • Ameliyat izlerini, doku zedelenmelerini, hormon ilaçlarının yıpratıcı etkilerini, nerede üretildiği belli olmayan ve tek gecede göğüs büyütmeyi vadeden ilaçların alerjen etkilerini düşünmeniz gerekmeyecek.
 • Vücudumuzdaki göğüs büyütmek için gerekli olan hormonları nasıl aktive edeceğinizi doğal yollardan öğreneceksiniz.
 • Bütün bu yolları öğrenirken farkında olmadan sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olacaksınız.
 • Yapılacak her şeyi adım adım gösteren bir kitap olduğundan kitabı anlamak ve çıkarımlarda bulunup bir program oluşturmak ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

göğüs büyütme programı

Göğüs Büyütme Programı kitabı kesin bir sonuç için her daim yanınızda bulundurmamız gereken güzel bir rehber olacaktır. Ticari kaygı ile umut sömürüsü yapan ilaç firmalarının ve bunlarla iş birliği içerisinde olabilen bazı doktorların tuzağına bir daha hayatınız boyunca düşmemeniz için gereken tüm bilgiler bu kitapta doyurucu bir şekilde ele alınmıştır.

 

Göğüs Büyütme Programı Kitabı Bize Neler Öğretecek?

göğüs büyütme programı kitabı

 • Beslenme ile hormonları doğru seviyede tutmanın yollarını,
 • Göğüs büyütmede etkili olan bitkilerin neler olduğunu, nasıl kullanılacağını ve bu bitkilerin vücudumuzda nasıl bir mekanizma ile işlev gördüğünü,
 • Göğüsleri büyütürken aynı zamanda sarkmaması ve iyi görünmesi için gereken egzersiz programlarını,
 • Çok daha iyi bir sonuç için uygulanacak masaj tekniklerini öğrenme fırsatı bulacağız.

Henüz yorum yok

Tüm Yorumları Göster

Bir yorum yazın