eski erkek arkadaşı geri kazanma

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Yolları Kitabı İşe Yarıyor mu?

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Yolları kitabı tüm aşk mağdurlarının merak konusudur. Her ayrılık acıdır ancak seven bir kalp için bu süreci atlatmak ve kabullenmek daha zor olur. İki taraftan birinde sevgi hâlâ bitmemiştir ama kimse de kimsenin hayatında zorla tutulamaz, çünkü bu işler gönülden olmadıkça bir anlamı olmaz. Sevgi varsa umut da vardır gerçeğinden yola çıkarak yazılmış Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Yolları kitabı, aşk acısı çekenlere ve eski sevgilisinin kalbini geri kazanmak isteyenlere bir umut ışığı olan, denemeye değer olan ve pek çok kişinin de yararını gördüğü bir e-kitaptır. Etkisi konusunda garanti de vermektedir.

 

Neden Eski Sevgili?

Ayrılıklar çeşitli sebeplerden dolayı çıkmaktadır. Bu süreçte kişiler birbirlerine olan sevgilerinin derecelerini keşfederler ve pek çok konuda birbirlerinin değerlerini anlarlar. Eski sevgilinin geri dönmesi gerektiğini ve kendisi için en uygun kişi olduğunu keşfeden kişiler onu geri kazanmak için çeşitli arayışlara girerler, ya da iyi kötü pek çok deneme yanılma yaparlar. Tabi ki çoğu defa bu denemeler kişilerin elinde patlar çünkü doğru adım atılamamıştır. Arkadaşların çeşitli taktikleri de işlerin daha da karışmasına sebep olmuştur. Bu yolda başarı sağlamak isteyen mağdurlar, hangi aşamada ne yapılacağı konusunda doğru bilgilerle dolu bir rehber edinmelidirler. Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Yolları kitabı da bu konuda iyi bir rehber olacaktır.

 

Kitap Neler İçeriyor?

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Yolları kitabında planlar ve aşamalar mevcuttur. Plan dendiğinde insanların gözü korkar ancak bu planın amacı doğru zamanı kollamak ve doğru hareketi yapmaktır. İçerisinde hile ya da manipülasyon yoktur. Zaten hile ile kazanılan hiçbir şey kalıcı olmaz. Bu e-kitap kalıcı nitelikler kazandırarak eski sevgiliyi geri kazanmayı isteyen kişiyi olumlu anlamda değiştirmeyi, ilişkiyi çıkmaza düşüren detaylardan arındırmayı ve tekrardan başlayacak ilişkiye yeni bir boyut kazandırmayı hedeflemektedir.

 

1-Dürüstlüğün Önemi:

Eski sevgiliyi geri kazanma yolunda belki de en önemli adım kendine karşı dürüstlük olacaktır. Kişi bu kitabı karşısına aldığında kendisine karşı dürüst olacağı konusunda söz vermelidir. Ancak bu şekilde sorunları fark etmek ve bunlardan arınmak mümkün olacaktır.

 

2-İstekli Olmak:

Ne istediğini bilmek olumlu sonuç alma konusunda çok önemlidir. Eski sevgili ile tekrar bir ilişkiye başlama konusunda çekincesi olan, adımları uygularken kendisinden taviz vereceği konusunda tereddütleri olan ve çok hızlı sonuç almayı bekleyip sabırlı olmayanlara bu kitap hiçbir yarar sağlamayacaktır. Bundan dolayı kişi oturup kazanmak istediği kişinin gerçekten kendisine uygun olup olmadığını ve onunla bir ömür geçirip geçiremeyeceğini enine boyuna düşünmeli, bu konuda gerçekçi olmalıdır. Eğer sorunların büyük kısmı karşı taraftan kaynaklanıyorsa ve uygun birisi değilse, bu halde eski sevgiliyi geri kazanmanın bir anlamı olmayacaktır ve bu çabaya son verilmelidir.

 

3-Değişim İçin Hazır Olmak:

Eski sevgilinin uygun kişi olduğu kabul edilmiş ve değeri anlaşılmışsa; bu durumda kişi kendine karşı dürüst olarak kendi kusurlarına odaklanmalı ve bu negatif durumların değişmesi için elinden geleni yapmalıdır. Değişimle birlikte gelen özgüvenin büyüsü ile eski sevgiliyi geri kazanmak daha kolay hale gelecektir. Bu değişimler sadece eski sevgiliyi geri kazanma yolunda değil, her alanda kişiye yarar sağlayacak, özgüven ve başarı kazandıracaktır.

 

4-Eski Sevgilinin Düşünceleri:

Herkes çok sevdiği ve özlediği eski sevgilisinin kendisini düşündüğüne ve yeniden başlamayı çok arzuladığına inanmak ister; ancak duygusal anlarda gerçekleri görebilmek imkânsızdır. Duygu yoğunluğunu atlatarak mantıklı düşünme aşamasına geçmek için bu konuda tavsiyeler veren çeşitli kitaplardan yararlanmakta fayda vardır. Eski sevgilinin olumlu ya da olumsuz kanaatleri; değişim için hangi adımların atılacağı konusunda ışık tutacağından, kişiler duygusal davranmaktan vazgeçerek bu gerçeklere odaklanmalı ve kulak vermelidir. Görmek istediği gibi değil görmesi gerektiği gibi görmelidir.

Burada asıl hedef çok önemlidir. Hedef için harekete geçmek, adımlardan emin olmak ve onu kazanmayı gerçekten istemek gerekir. Uzun bir süreçten sonra tanıma fırsatı bulunan eski sevgilinin kalbine giden yolu bilmek kaçınılmazdır, asıl mesele bu bilgileri doğru şekilde kullanabilmektir. Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Yolları kitabı rehberliğinde doğru adımları atabilmek mümkün olacaktır.

Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Dijital Eğitim Kitabı Kullanıcı yorumları

4

Henüz yorum yok

Tüm Yorumları Göster

Bir yorum yazın