cinsel soğukluk nedir

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabı Hakkında Okuyucular Ne Diyor?

Erken Boşalmak Tercihtir kitabı, cinsel hayatında erken boşalmakonusunda ciddi sorunlar yaşayan ve özgüvenini tamamen kaybetme noktasına kadar gelen mağdurlar için hazırlanmıştır. Erkeklerde erken boşalma sorunu neredeyse %70 oranında seyretmektedir. Bu da durumun ne kadar vahim olduğunu gözler önüne serme konusunda yeterlidir. Bu %70’lik oranın ise %95’lik kısmı psikolojik kaynaklıdır. Boşalmayı geciktirmek için piyasada pek çok krem ve ilaç satılır; ancak bu ilaçlar tedavi etmez en fazla o ânı kurtarmaya yarar. Kimi ilaçlar o yararı bile sağlamayabilir. Yan etkiler ise bu kötü durumun tuzu biberi olur.

 

Erken Boşalma Ne Gibi Sorunlara Yol Açar?

erken boşalmak tercihtir kitabı

 • Erken boşalma her şeyden önce kişinin psikolojisini yıpratmaktadır. Psikoloji cinselliğe cinsellik de psikolojiye yansımaktadır. Bu paradoks zincirini kırmanın bir yolu bulunamadığında ise erken boşalmanın yarattığı psikolojik bunalım her geçen gün katlanarak devam etmektedir.
 • Aktif cinsel yaşam bu durum yüzünden pasif hale gelmektedir. Partnerini tatmin etmekte zorlanan erkek yaşadığı bu üzüntü ile daha gergin olur. Bu gergin atmosfer ilişkilerde kırılmalara sebep olabilir.
 • Yataktaki bu negatif durum sosyal hayata özgüven eksikliği olarak yansımaktadır.
 • İlişkisini tehdit altında hisseden erkek terk edilme korkusunun verdiği huzursuzluk ile hayatı kendisine zindan eder.

 

Erken Boşalma Sebepleri Nelerdir?

 

 • Ergenlik çağında biri tarafından yakalanmamak için acele ile yapılan mastürbasyon aktif cinsel yaşama da yansımakta ve kişiler acele boşalma alışkanlığını bilinçsiz bir şekilde seks sırasında da uygulamaktadır.
 • Tecrübesizlikten kaynaklı erken boşalma durumları da görülmektedir. İlk ilişkide kişiler aşırı heyecanlanma ve geçmişte öğrendiği olumsuz cinsel deneyimleri yaşayacak olmaktan korkma gibi gerginleştirici sebepler yüzünden erken boşalma yaşayabilmektedir. Bu genellikle geçici bir durumdur. Altta yatan başka bir sebep yoksa seks hayatı devam ettikçe bu durum düzene girecektir.
 • Kalp ve dolaşım sistemi bozuklukları, şeker, prostat, aşırı alkol kullanımı, antibiyotik ilaç kullanımları gibi durumlar da vücut fonksiyonlarına olumsuz etki edeceğinden erken boşalmaya ve hatta hiç erekte olamamaya bile sebep olabilmektedir.
 • Partner ile uyum sağlayamama, sevgi eksikliği, güven sorunu, devamlı kavga ve huzursuzluk halinde olma gibi kopuk ilişki durumları da erkeğin boşalma süresine doğrudan etki etmektedir.
 • Aşırı stres, yoğun bir şekilde işle meşgul olmak, uykusuz kalmak, düzensiz ve kötü beslenmek hem fiziksel hem de psikolojik olarak çöküş gerçekleştirir. Bunun cinsel yaşama yansıması da kaçınılmaz olur.

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabı Kısa Süreliğine İndirimde

İndirimli fiyata SAtın Almak İçin Tıklayın

 

Bu ve buna benzer pek çok olumsuz faktör erken boşalma konusunda tetikleyici olmaktadır. Erken Boşalmak Tercihtir kitabı bunun gibi pek çok etkeni ele alarak yeni bir düşünsel plan oluşturmuştur. Hem psikolojik hem de fiziksel anlamda bünyeyi sağlamlaştırmanın yollarını göstererek erkeklerde erken boşalma problemini ortadan kaldırmayı, kendi kendisini toparlayan ve istediği boşalma süresini elde edebilen bir mekanizma oluşturmayı hedeflemektedir.

 

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabı Hakkında Okuyucular Ne Diyor?

erken boşalmak tercihtir kitabı

Kitap ilgili çevrelerde geniş yankı bulmuş, psikologlar ve doktorlar tarafından da övgüyle bahsedilmiştir. Okuyan ve uygulayanlarda oldukça olumlu sonuçlar alınmıştır. Egzersiz ve psikolojik tedaviye odaklanan kitap hem psikolojiyi hem de bedeni sağlamlaştırarak yıkılan özgüvenin geri kazanılmasına yardımcı olmuştur. Bu program 47 saatlik özel bir programdır. Kitabı edinen ve uygulayan erkekler boşalma sürelerine artık psikolojilerinin ya da sağlık durumlarının değil, kendilerinin karar verebildiğini ifade etmişlerdir.

 

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabı Neler İçeriyor?

erken boşalmak tercihtir kitabı

 • Duygu ve düşünceleri kontrol altına alma
 • Bedeni cinselliğe ve zevke hazırlama
 • Boşalma süresini yükseltecek egzersiz programları ile yenilenme
 • Uyarılma ve boşalmanın vücuttaki mekanizmasını öğrenme
 • Telkin programları
 • Bedeni sağlamlaştırmak için üst düzey egzersiz programları
 • İlişki testleri ve test sonucuna uygun özel yöntemler

 

Bu aşamalardan geçerek 47 saat içerisinde boşalma sürenizi kendiniz belirleyebileceksiniz.

 

Erken Boşalmak Tercihtir Kitabı Kısa Süreliğine İndirimde

İndirimli fiyata SAtın Almak İçin Tıklayın

Henüz yorum yok

Tüm Yorumları Göster

Bir yorum yazın