seksin püf noktaları

Erkeklerin Yatakta İstediği 7 Şey

Pek çok kadının sorunsalıdır bu “erkek yatakta ne ister?” Her kadın erkeğinin gözünde en mükemmel kadın olmak, beğenilmek ve arzulanmak istemektedir. Erkekler basit yapılı varlıklardır. Ne istediklerini bilen ve bunu çoğunlukla doğrudan ifade eden kişilerdir. İlişkinin ne kadar iyi bir boyutta olup olmadığını erkeklerin yüz çizgilerinden, tavır ve davranışlarından anlamak çok da zor olmamaktadır. Erkeklerin çokça önem verdiği cinsel ilişki konusunda da bu böyledir.

Tepkileri kolaylıkla tespit edilen erkeklerin; pek çok kadının tecrübesi ile sabit olan “erkekler yatakta ne ister” sorusuna verilecek ortak cevapları vardır. Bunların en önemlilerinden birkaç başlık halinde bahsedilecektir.

 

1:Temizlik ve Bakım:

erkekler yatakta ne ister

Erkeğin gece boyu ruj ve fondöten yutmasına neden olacak katmanlarca makyaj yatakta önerilmemektedir. Kadınlar yatak odasına girmeden önce banyoda iyice temizlenmeli, hafif ve doğal bir makyaj ile yüzüne renk katmayı da ihmal etmemelidir.

 

2:Giyim Kuşam:

erkekler yatakta ne ister

Erkekler hem görmek hem de merak etmek istemektedir. Yatakta erkeğe sunulacak geceliğin hem dekolteli ve mini; hem de her şeyi ortaya çıkarmayacak ölçüde gizemli olması gerekmektedir. Erkekler kendi keşiflerini kendilerinin yapmasını daha çok tercih etmektedirler.

 

3:Güzel Koku:

erkekler yatakta ne ister

Güzel koku; cezbedici özellikte olduğu gibi hatırlama mekanizmasına da büyük etkide bulunacaktır. Güzel bir cinsellik öncesi solunacak o muhteşem koku; diğer cinsel ilişkilerde de etkisini gösterecektir ve o koku her duyuldukça yataktaki hava ısınacaktır.

 

4:Bakışlar ve Hareketler:

erkekler yatakta ne ister

Kadınlar hanımefendi ve sempatik tavırlarını yatağın dışında bırakmalıdır. Erkekler kadınlarının sosyal çevrede hanım ve utangaç olmasını beklerler. Yatakta bu durum böyle değildir. Eşler mahrem bir ortama girmişlerdir ve içgüdülerini ortaya dökmede hiçbir sakınca kalmamıştır. Yatak odası kışkırtıcı bakışları ve akıl tutulmasına sebep olan tavırları kullanmak için en uygun ortamdır.

Bu aşamaya sözler de eşlik edebilmektedir. Kadınlar erkeğine bir an önce kavuşmak ve birlikte olmak istediklerini ifade eden ateşli sözler kullanırlarsa, erkeklerine unutulmaz bir an yaşatmış olacaklardır.

 

5:Kurallardan Kurtulmak:

erkekler yatakta ne ister

Eşler artık mahrem bir ortamdadır ve bu ortamda her şeyin yaşanabilmesi mümkündür. “ İlk adımı erkek atmalı” “Seksi cümleleri sadece erkekler kullanmalı” “Sadece erkekler cinsellikten fazlasıyla zevk aldığını gösterebilir.” Gibi sınırlayıcı ve cinsel hazzı azaltıcı kurallar cinsel ilişkinin doyurucu bir şekilde yaşanmasına engel olacaktır. Kurallardan sıyrılıp içgüdüleri ortaya dökmek, erkeği sanıldığından daha mutlu edecektir.

 

6:Loş Işık ve Topuklu Ayakkabılar:

erkekler yatakta ne ister

Dışarıda giyilemeyen ve ayakları mahveden o yüksek topuklu ayakkabıları kullanmanın tam zamanıdır. Seksi bir geceliğin altından giyilmiş olan yüksek topuklu bir ayakkabı kadının bacaklarını daha uzun gösterecek, daha kadınsı görülmesine sebep olacaktır. Bütün bunlar yaşanırken ortamın loş olması, erkeğe adeta çok tatlı bir rüyada gibi hissettirecektir.

 

7:Erkeklik Gururunu Zirveye Çıkaracak Sözler Kullanmak:

erkekler yatakta ne ister

Erkekler kadınların karşısında her konuda güçlü ve başarılı olmayı istemektedirler. Bu doğal bir içgüdüdür. Kadınlar erkeklerin bu doğal içgüdülerini aktive edecek sözler kullanırlar ve bunu samimi bir şekilde hissettirirlerse kadınlar o erkekleri tarafından ihya edilecektir.

“Harika bir erkeksin, güçlü kollarınla sar beni”

“Yatakta muhteşem işler çıkartıyorsun.”

Gibi sözler erkeğin gururunu okşayacak sözlere örnek olarak verilebilmektedir.

1

Henüz yorum yok

Tüm Yorumları Göster

Bir yorum yazın