erkekleri etkileme yolları

Erkeklerin Kalbine En Hızlı Giden, En Etkileyici 3 Yol Nedir?

 

kadın erkek ilişkilerinde her zaman bir taraf adım atmaktadır. Bazen ilk görüşte aşk, bazen platonik aşk bazen de karşılıksız aşk yaşayabilirsiniz. Fakat her daim karşınızdaki erkeği etkilemenin yollarını bulabileceksiniz.  Erkek tavlama yollarını arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bu yazıyı okuduktan sonra hayatınızın erkeğini elde edebilme fırsatını yakalayacaksınız.

 

Erkekleri Tavlamanın ve Elde Etmenin Kısa Yolları

 

Erkeklerin kadınlardan beklentileri, kadınların erkeklerden olan beklentileri kadar çok değildir. Erkekler daha düz düşünür ve mantıkları ile hareket ederler. Kadınlar ise duyguları ön planda yaşadıkları için daha fazla istekte bulunmaktadır. Erkek tavlama sanatının belli başlı önemli noktaları bulunmaktadır. Bunlardan ilki doğal olmaktır. Bir kadının yapay ve şımarık davranışlar içerisinde bulunması erkekleri oldukça itecektir. Bunun yerine olduğunuz gibi olup kendinizi yansıtmalısınız. Erkeklerin en çok hoşuna giden özelliklerden biri doğallık, doğal gülüş ve doğal kıyafetlerdir. Neyseniz o olun ve gerisini düşünmeyin. Bir ilişki esnasında maske ile dolaşarak devamlı kasılmaktansa, gerçek sizi görmesine ve gerçek benliğinizi sevmesine izin verin. Özellikle de çocuk gibi konuşmaktan, şımarık davranışlardan uzak durmalısınız. Bunun yanı sıra abartılı makyaj ve sahne kostümü gibi kıyafetler ile erkekleri etkileyemeyeceğinizi de bilmelisiniz. Bazen bir eşofmanla bile daha sıcak ve sempatik gözükebileceğinizi unutmayın.

erkekleri etkilemek icin neler yapmalıyız

 

Zeki Ve Esprili Davranın

 

Erkekler saf ve donuk kızlardan hoşlanmazlar. Bazı sözleriniz ve davranışlarınız ile zekanızı ortaya koyun ve size hayran kalmasını sağlayın. Espri yapmak isterken kötü ve soğuk esprilerden de kaçının. Tüm konular ile ilgili düşüncelerinizi çekinmeden söyleyin. Sonuçta bu ilişkiyi yürütecek ve belki de evlilik ile noktalayacak olabilirsiniz. Sizi tamamen her yönüyle tanımasını sağlayın. Böylece erkek etkileme yollarından birini daha aşmış olacaksınız.

 

Yalnız Bırakma Ama Özgür Bırak

 

Erkek tavlama oyunu oynarken en çok da buna dikkat etmeniz gerekmektedir. Erkeğinizi ne başıboş bırakın ne de çok sıkarak nefes almasını engellemeyin. Siz onu özgür bıraktıkça onun dönüp dolaşacağı yer sizin yanınız olacaktır. Fakat özgür bırakayım derken ipleri de tamamen salmamanız gerekmektedir. Ona tanıdığınız yaşam alanlarında sizin de olmanız gerektiğini fark ettirin. Özellikle de hasta olduklarında yalnız bırakmayın. Erkekler anne şefkati gibi ilgi görmeye alışkın oldukları için sizin de annesi gibi ilgi göstermenizden hoşlanacaktır. Ona yapacağınız bir çorba, içireceğiniz bir ilaç ve göstereceğiniz ilgi oldukça mutlu edecektir.

erkekleri etkileme yolları

Kendisini Kral Gibi Hissettirin

 

Kendi özgürlük alanlarınızdan zaten vazgeçebileceğiniz şeyleri, onun için vazgeçiyormuş gibi davranın. Böylece sizi sahiplenmesini sağlayabileceksiniz. Örneğin bir lokantaya gittiğinizde bir şeye ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda erkek olduğunu unutmayın ve garsona siz seslenmeyin. O anki ihtiyacınızı ona söyleyin ve garsondan onun rica etmesini isteyin. Bu ve bunun gibi küçük oyunlar ile sizi koruyup kollamasına izin verin. Böylece sizin yanınızda kendisini tam bir erkek gibi hissedecek ve sahiplenen koruyan kollayan hali ile kendine olan güveni artacaktır. İlişkide de kendini güçlü ve değerli hissedecek bu nedenle size oldukça bağlanacaktır. Bu da erkek tavlama sözlerinden biri olarak sizin hanenize skor olarak yazılacaktır.

sac boyasi nasil yapilir

Her Daim Bakımlı Olun

 

Kadınlar bakımlı olmayı bol makyaj ve abartılı kıyafetlerden ibaret zanneder. Halbuki temiz tırnaklar, bakımlı eller, güzel kokan ipeksi saçlar, temiz kıyafetler bir insanın bakımlı olduğunu gösterecektir. Böylece her daim temiz ve bakımlı olabilecek ve erkeğinizi etkileyebileceksiniz. Temiz ve bakımlı olmak sadece erkek tavlama oyunlarından biri değildir bunun yanı sıra ayı zamanda kişisel bakımınıza her daim önem vermeniz sizin için de özgüven sağlayacaktır.

Onu Dinleyin ve Fikirlerine Önem Verin

Etkilemek istediğiniz erkeğin konuşmalarını dinleyin ve anlattıklarını unutmayın. Erkekler bayanlar kadar çok konuşmaz bu nedenle konuştukları gerçekten onlar için önemli olan konulardır. Bu konuları atlamayın ve kulak kabartın. Daha sonra başka konuşmalarınızda onun anlattıklarına atıfta bulunup konuştuklarını unutmadığınızı belli edin. Böylece onun konuşmalarını dikkatle dinlediğinizi görecek ve sizden etkilenecektir. Bu küçük ipuçları aslında çok önemli sonuçlar doğuracaktır. Sizi ve kişiliğinizi tanıyan, sizi olduğunuz gibi sevecek bir erkek ile tanıştığınızda mutlaka bunları uygulamalısınız. Bu anlatılanları yapar ve olumlu karşılık alırsanız erkek tavlama testini başarı ile geçtiniz demektir.

2

Henüz yorum yok

Tüm Yorumları Göster

Bir yorum yazın