erkekleri etkilemenin yolları

Erkekleri Sekste Etkilemenin Yolları

Erkekleri sekste etkilemenin yollarını her kadın aramakta ve yatakta hem kendisini hem de erkeğini mutlu etmeyi istemektedir. Toplumumuzun cinselliğe karşı aşırı tepkili durumu ve kadınların bu konuda erkeklere nispeten daha fazla baskı altında olması; aktif cinsel yaşamda büyük oranda olumsuz yankı bulur. Kadınlar yanlış anlaşılmaktan korkmaları sebebiyle hislerini açıkça belli etmekten çekinmektedir. Bu da erkeklerin özgüvenini düşürerek yataktan uzaklaşmasına sebep olur.

erkekleri sekste etkilemenin yolları

Erkeğe özgüveni geri kazandırmak, hoşlanıldığını hissettirmek, yatağa bağlamak ve evlilik hayatını bir ömür boyu mutlu ve eksiksiz yaşamak için kadına çok iş düşmektedir. Erkekleri sekste etkilemenin yolları öğrenilerek kadın kendi erkeğinin mizacına uygun davrandığında yatakta tüm seyirler değişecektir.

 

Erkekleri Sekste Etkilemenin Yolları Nelerdir?

 

1)İstekli Olduğunu Hissettirmek:

erkekleri sekste etkilemenin yolları

Kadın dokunulmaktan zevk aldığını vücut dili, bakışları ve nefes alış verişi ile erkeğine yansıtmalıdır. Kadının bu davranışları erkeğin daha da heyecanlanmasına ve hayal gücünü geliştirmesine sebep olacaktır. Kadın erkeğini bu şekilde yönlendirerek nelerden daha fazla hoşlandığını hissettirmelidir. Erkek içgüdüsel olarak bu libidosu yüksek olan noktaları hafızasına kazıyacaktır ve istediğini alabilmek için bu noktaları ihmal etmeyerek cinselliği sürdürecektir. Kadınlar sadece erkeği değil kendilerini de düşünerek libido konusunda dürüst davranmalı ve erkeği yanlış yönlendirmemelidir. Rol yapmak erkeği kısa vadede mutlu etse de ilerleyen dönemlerde bu hissedilecektir ve sekste tatminsizlik ve güvensizlik oluşacaktır.

 

2)Pasiflikten Vazgeçmek:

erkekleri sekste etkilemenin yolları

Yataktaki yaygın sorunlardan birisi de kadınların erkeğe göre oldukça pasif olmasıdır. Yatağa renk gelebilmesi için kadının da yatakta aktif rol oynayabilmesi ve kontrolü ele alabilmesi gerekir. Bunun ölçüsü erkeğin mizacına göre değişmektedir. Kadın erkeğini iyi tanımalı, erkeğinin kendisini keşfettiği gibi o da erkeğini keşfetmelidir. Bu da ancak küçük girişimler, denemeler ile olabilmektedir. Erkekler duygularını açığa vurma konusunda sıkıntı yaşamadıkları için kadınlar nerde hata yaptıklarını ya da nerede isabetli davrandıklarını bilme konusunda sıkıntı yaşamayacaklardır.

 

3)Ateşli Cümleler Kurmak:

erkekleri sekste etkilemenin yolları

Sözlerin erkekler üzerindeki etkisi ve erkeklik gururu mevzusu bilinmektedir. Erkeklerin sözlere karşı bu duyarlılıklarını kadınlar avantaja çevirmeli ve bu duyarlılığı yatağa taşıyarak cinsel bir fırtına yaratmalıdır. Erkeklik gururunu okşayan “seni istiyorum” “harika bir erkeksin” “al beni erkeğim” gibi sözler erkekleri ateşleyecek ve kadınlar da bu heyecanı gördüklerinde daha da tahrik olacaktır. Karşılıklı bu etkileşim paradoksu seksin kalitesini büyük oranda arttırmaktadır.

 

4)İnlemelerden Kaçınmamak:

erkekleri sekste etkilemenin yolları

Erkekleri sekste etkilemenin yollarından belki de en önemlilerinden birisi seks sırasındaki kadınların zevk inleyişleridir. Burada ölçü çok önemlidir. Yapmacıklık kendisini fazlasıyla belli edeceğinden kadınların bu konuya çok dikkat etmesi ve inleyişlerin şiddetini ayarlaması gerekir. Rol yapma durumu genellikle inleme konusunda abartıya kaçılması ile anlaşılmaktadır. Küçük bir dokunuş ile çığlık derecesinde bir inleyiş gerçekleştirmek hem erkeği hem de komşuları rahatsız edecektir. Kadınlar sadece kendilerini serbest bırakmalı ve içten davranmalıdır. İçgüdüler o içten inleyişleri kendiliğinden getirecektir.

 

5)Ortamı ve Düzeni Doğru Ayarlamak:

erkekleri sekste etkilemenin yolları

Kadınların detaycılığı ve hayal gücü bu konunun üstesinden kolaylıkla gelmesini sağlayacaktır. Bir kadın üstün gözlemciliği sayesinde erkeğinin hangi ortamlarda kendisini daha rahat hissettiğini, nasıl bir düzenden hoşlandığını, hangi rengi sevdiğini iyi bilir. Bu ortam hazırlandığı takdirde erkek tam anlamıyla kendisini sekse odaklayacak ve o anın maksimum düzeyde iyi geçmesi kaçınılmaz olacaktır.

 

6)Erkeğin Zaaflarını Bilmek:

erkekleri sekste etkilemenin yolları

Her erkeğin kadını karşısında zayıf düştüğü ve tüm kontrolünü kaybettiği zaafları vardır. Dekolte, kırmızı ipek gecelik, güzel koku, makyaj, topuklu ayakkabı, dantel iç çamaşırı gibi pek çok şey örnek olarak verilebilmektedir. Cilveli kadın da erkeklerin zaaflarının başında gelmektedir. Cilveye tepkisiz kalacak erkek çok azdır. Kadın erkeği için en cilveli, en etkileyici, en bakımlı ve en şehvetli kadın olmayı hedeflemelidir.

5

Henüz yorum yok

Tüm Yorumları Göster

Bir yorum yazın