erkekleri elde etme yolları nelerdir

Erkeği Kendine Aşık Etme

Erkeği Etkilemenin Yolları

Erkeği kendine aşık etme konusu etkileme konusundan çok daha zor bir konudur. Aşk sürprizleri ve gafil avlamayı çok seven bir duygu olduğundan bu mevzuda elimizden geleni yaptıktan sonra akışına bırakıp nelerin olacağını beklemekten başka her hangi bir şey yapabilmemiz pek mümkün olmamaktadır.

erkeği kendine aşık etme

Eğer âşık etmek istediğiniz erkeğin kalbi boşsa ve biraz da şansınız varsa; şansınızı daha da arttırmak için “erkeği kendine aşık etme” konusunda önemli tüyolarla dolu bu yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Dış Görünüş:

İlk izlenimin büyüsünü pek çok kez pek çok kişiden dinlemişizdir. Sizi tanımayan bir erkeğin size âşık olmak ya da sevmek için; sizinle iletişimi sürdürmek için herhangi bir sebebi olmamaktadır. İlk izlenimdeki iyi görüntü, sizinle iletişime geçmeyi istemesi için basit ama etkili bir sebeptir. Ancak bilinmelidir ki dış görünüş her ne kadar önemli bir faktör olsa da iletişimin devamı için bağlayıcı değildir. Sadece dış görünüşe önem veren birisi bile eğer sizi sevecek başka bir sebep bulamamışsa yaklaşık 15-20 günde sıkılacak ve iletişimi koparmak isteyecektir. Bu yüzden kişiler güzelliğine ve görünüşüne yatırım yaptığı kadar karakterine de yatırım yapmalıdır. Dış görünüş bir kancadır, ancak kancaya bağlı olan ip sağlam değilse en ufak bir kuvvette kopup gidecektir ve kanca da bir şekilde sökülüp atılacaktır.

 

Oturmasını Kalkmasını Bilmek:

erkeği kendine aşık etme

Erkekler bu konuya çok önem vermektedir. Yanlarındaki kadın ile gurur duymak isterler. Gereğinden fazla açık giyinmek, uzun ve sesli kahkahalar atmak, küfür etmek, garsona çatmak, dilenciyi azarlamak gibi hareketler; toplum içinde erkeklerin pek de hoş karşılamayacağı durumlardır. Bu tip durumlarda erkekler etkilenmeyecek, hatta saklanmak isteyecektir. Kalbini size verme konusunda da elbette ki tereddütte kalacaktır. Bizler bilemesek bile erkekler her topluma ayak uydurabilecek özellikte, yanına yakışacak ve gururla sevdiklerine takdim edip tanıtabilecek bir kadın ararlar. Bundan dolayı olur olmaz yerlerde sivrilen, ne zaman ne yapacağı kestirilemeyen kişilerin bu yolda pek şansı olmayacaktır.

 

Özgüven:

erkeği kendine aşık etme

Erkekler kadınların özgüvenli olmasını beklerler. Kendilerini o kadının yanında çocuk bakıcısı gibi hissetmek istemezler. Özgüven en çok gözlere yansır ve gözleri parlaklaştırır. Kişiye değer katar ve pozitif bit etki yaratır. Bu da karşınızdaki kişinin sizi kaybetmek istememesine neden olur. Tırnağı kırılsa ağlayan, her şeyi sorun haline getiren, problem çözemeyip aksine problem yaratan kişiler bir süre sonra bıkkınlık verecektir ve aşk yolunda şansını kaybedecektir.

 

Doğallık:

Doğallık konusunda ince bir çizgi vardır. Bakımsızlık ya da patavatsızlık ile doğalığı birbirine karıştırmamak gerekmektedir. Kişiler böyle bir huyu varsa bile bu huyu derhal değiştirmelidir. Bu durum sadece erkeği kendine âşık etme yolunda değil hayatın her alanında çok önemlidir. Abartılı olmayan bir giyim ve makyaj, kişisel bakım, insanı boğmayacak ölçüde soft bir parfüm kokusu yeterli olacaktır. Bunun dışında “doğal bir insanım ne yapayım her şeyi pat pat söylüyorum” demek de doğru değildir. Neyi, nerede, nasıl söyleyeceğini bilmek çok önemlidir.

 

Güven Hissi:

erkeği kendine aşık etme

Başkasına nasıl davrandığınız, insanlara olan bakış açınız elbette ki kendinize âşık etmek istediğiniz erkeğin dikkatinden kaçmayacaktır. Herhangi birisinin arkasından kötü konuşmanız, ya da herhangi birisi ile konuşurken sergilediğiniz kaba ve iğneleyici tavırlar ve seçtiğiniz kelimeler sizin var olan tüm şanslarınızın teker teker yerle bir olmasına sebep olacaktır. Erkekler anlık düşünüyor sanılsa bile fazlası ile ileriye dönük düşünmektedir. Kalbini güvenilir, şefkatli ve merhametli birisine emanet etmek isteyecektir. Ayrıca güzel bir gülümseyiş, güven hissini daha da arttıracaktır. Bu yüzden gülümseme egzersizlerine ilk fırsatta başlamak gerekmektedir.

 

Prensipler Esnetilmemeli:

erkeği kendine aşık etme

Prensipler insanın kişiliğinin en belirgin yansımasıdır ve değişmez yasalarıdır. Herhangi bir durumda bu prensiplerin esnetilmesi ve sarsılması, karşınızdaki insanın gözünde değerinizin düşmesine sebep olacaktır. Kendi değişmez değerlerini koruyamayan bir kişinin bir ilişkiyi koruyabilmesi elbette ki düşünülemez.

1

Henüz yorum yok

Tüm Yorumları Göster

Bir yorum yazın