kalça basen eritme

Daha Güzel Kalçalar için Öneriler

 

Her bayanın sembolü olarak görünen kalçaların güzel bir görüntüye sahip olması için o bölgesine zaman ayırması gerçekten yeterli olacaktır. Dar, sıkı ve küçük kalçalar, her bayanın istediği kalçalardır.

kalça basen eritme

Bayanların ilgi çekici bölgesi olan kalçaların gerçekten iyi ve dar olacak şekilde istiyorsanız bundan böyle istediğiniz şey hayal değil! Sizlerde kalçalarınız için zaman ayırmanız doğrultusunda gerçekten güzel, seksi kalçalara sahip olabilirsiniz. Gerekli bakımı ve egzersizleri yapmanız bunun için yeterlidir.

 

Günde en az 2,5 – 3 litrelik su içmeyi ihmal etmemelisiniz. Su yaşam için önemlidir. Aynı zamanda su cilt ve sindirim sistemi için de oldukça faydalı ve etkileri olan bir yaşam kaynağıdır.

basen hareketleri

Güzel, sıkı ve görünür açısından güzel görünümlü kalçaya sahip olmanız için sizlere önerimiz, o bölgede ki kaslarınızı çalıştırmanızı istiyoruz. Yere sırt üstü uzanın. Daha sonra kalçanızı sadece 10 defa kaldırıp daha sonra indirin. Her harekette 10 saniye kadar yukarıda tutmaya çalışın. Gün içinde 4 defa tekrarlanması gereken harika bir harekettir.

 

Bunun dışında dilediğiniz takdir de yürüyüşler yapabilir, yüzebilir ya da bisiklete binerek kalçanızı iyi bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Masaj yaptırmak ya da yapmak da kalça için oldukça yararlı bir uygulamadır. Su ile ya da masaj aletleriyle masaj yapabilirsiniz. Soğuk suyun basıncının olması da aynı zamanda kalça da sıkılaşma etkisi yaratır.

kalça basen eritme

Sizlere başka bir önerimiz ise tuzdan uzak durmanızdır. Tuz ve tuzlu besinlerden her zaman uzak durmanız, size en çok etkiyi verecektir. Tuzun dahi kalçalara olumsuz çok etkisi vardır. Bu nedenle uzak durmayı kesinlikle elden bırakmayın.

 

Bir başka öneri olarak sizlere yürünecek mesafelerde araba kullanmanızı önermiyoruz. Böylelikle günlük olarak hareketlerinizi çoğaltmış olabileceksiniz. Bu da kalçalarınızın sıkılaşmasında çok fazlaca etki sağlayacaktır.

 

3

Henüz yorum yok

Tüm Yorumları Göster

Bir yorum yazın