onu elde etmek için

5 Adımda Erkek Tavlama

 Erkek tavlama yöntemleri

erkekleri elde etmeye çalışma yöntemlerinden daha kolay olmaktadır.  Bir kadın pek çok erkeği tavlayabilmektedir ancak onu elde edebilmek sabır ve sanat işidir. Erkekler kadınlara olan zaafları itibari ile tavlanmaya müsait yapıdalardır. Biraz özgüven biraz da iyi bir görünüş bu konuda yardımcı olacaktır.

erkek tavlama yöntemleri

Erkek tavlama yöntemleri ile ciddi ve kaliteli bir ilişki vadetmemiz söz konusu değildir. Bu tamamen kişinin şansına ve bu erkek tavlama çabasının ardındaki beklentisine kalmıştır.

 

1:Etkileyici Bakışmalar:

erkek tavlama yöntemleri

Bakışmalar erkek tavlama yöntemlerinin ilk adımıdır. Nasıl bir bakış attığımız da bu bağlamda önemlidir. Temkinli, kısık ve buğulu bir bakış en etkileyici olanıdır. Gülümser şekilde bir bakış da etkileyici ve sempatik olacaktır. Atılan bakış sizin hakkınızda erkeğe fikir verecektir. Gizemli mi, sempatik mi, utangaç mı ya da şaşkın mı, bunun değerlendirmesini yapacaktır. Eğer bakışmanız onun ilgisini çeker nitelikteyse ilk adım başarı ile geçilmiştir. Eğer kafasını sarmadıysanız ya da tipi değilseniz, bir süre sonra bakışmalardan rahatsız olacak ve ortamı terk edecektir.

 

2:İletişim Kurmaya Çalışmak:

erkek tavlama yöntemleri

Hoşlandığınız erkek sizinle aynı okulu ya da işyerini paylaşan bir erkek ise şansınız daha büyüktür. Onunla iletişim kurma konusunda elle tutulur bahaneler bulmakta sıkıntı çekilmeyecektir. O bahane bulunduğu zaman, onunla iletişime geçebildiğiniz bu ânı iyi değerlendirmeli ve en iyi ve ilgi çekici yönlerinizi bir şekilde ince ince aktarmaya çalışmalısınız. Bir-iki derken az da olsa ilgi çekmek kaçınılmaz olacaktır. Eğer aynı ortamı paylaşma durumunuz yoksa o halde o şansı bir şekilde oluşturmaya çalışmak gerekmektedir. Örneğin sıkı bir takibe alarak her hangi bir etkinliğe katılma durumunda onunla aynı yerden bilet almaya çalışmalısınız. Birkaç kez pişti olduğunuzda onda ortak yönlerinizin çok olduğu izlenimi vermeye başlarsınız. Ya da takip edildiğini düşündürürsünüz. Sonuçta hayat risklerle ve ihtimallerle doludur.

 

3:Adımları Emin Atmak:

erkek tavlama yöntemleri

Çok hevesli görünmek erkekler açısından iyi bir izlenim oluşturmayacaktır. İki ileri bir geri adım atarak durumu dengelemek, kafa karıştırmak ve düşündürmek erkek tavlama konusunda size yardımcı olacaktır. Merak duygusu aşk duygusunu harekete geçiren bir duygudur. Abartıya kaçmayacak şekilde merak uyandırmak işe yarayacaktır.

 

4:Görünüşe Dikkat Etmek:

erkek tavlama yöntemleri

İnsanlar tanımadıkları kişinin önce dış görünüşünü severler. Dış görünüş ile etkileyebilmek diğer tüm adımlarda size büyük oranda kolaylık sağlayacaktır. Hatta tek başına dış görünüşün erkeği tavlama konusunda yeterli olabildiği durumlar bile vardır. Hoş bir fizik, canlı renklerle dolu güzel bir elbise, soft ama etkileyici buğulu bir makyaj, bakımlı ve kuaför eli değmiş saçlar, uygun takılar ve insanı kendinden alan hafif ve hoş bir koku; onu etki altına alacaktır ve sizi tanımayı istemesini sağlayacaktır.

 

5:Onun İlgi Alanlarına İştirak Etmek:

erkek tavlama yöntemleri

Burada yine araştırmacı ruhunuzu kullanarak onun ilgi alanlarını bir şekilde öğrenmelisiniz. Onun ilgi alanları hakkında yeterli bir genel kültüre sahip olup, o alanla ilgili güncel konuları takip etmeniz; tavlamak istediğiniz erkeğin gözünde önemli bir değer kazanmanızı sağlayacaktır. Her insanın içinde paylaşma içgüdüsü yatmaktadır. Sizinle bu konuları paylaştıkça sizi sevecek, sizi sevdikçe paylaşacak ve kendisini sizinle bir “bütün” hissedecektir.

1

Henüz yorum yok

Tüm Yorumları Göster

Bir yorum yazın